آزمون وکالت97: پذیرفته شدگان

آزمون وکالت97: پذیرفته شدگان
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/11/01 1 نظر 8,785 بازدید

موفقیت زیبا، شکوهمند و دست یافتنی است، اقدام کن چرا که قله تو را نیز به صعود می خواند!

در راه تعالی خود بکوشید...

تبریک به قبولی های وکالت 97 و سخنی با داوطلبان وکالت 98:

مراتب احساسات و تکریم خود را به یکایک شما پذیرفته شدگان آزمون 97 ابراز می کنیم.

و از آنکه پس از اعلام نتایج آرامش عمیق و ژرفی را تجربه می کنید،ما نیز خرسندیم چرا که تحقق خواسته هایتان عمیقا  آرزوی ما نیز بود.

امید است در ادامه حرفه وکالت نقش برجسته تری را  بعهده گرفته و پیوسته در راه تعالی خود بکوشید و کاری کنید که دنیا به خاطر حضور شما به محلی بهتر و زیباتر تبدیل گردد.

و کوتاه سخنی با داوطلبان وکالت 98 که تصمیم دارند پایانی خوب را از هم اکنون برای خود رقم زنند:

باور داشته  باشید که افکار خوشبینانه و انتظار داشتن بهترین ها، بدون تردید شرایط مطلوب و دلخواه را در زندگی برایتان ایجاد خواهد کرد.

پس کار را جدی بگیرید و با کسب آگاهی و اطلاعات لازم هم اکنون تصمیم بگیرید،که موفقیت در وکالت 98 مستلزم تصمیم به موقع، تلاش و تعهد و شکیبائی شماست!

موفقیت زیبا، شکوهمند و دست یافتنی است، اقدام کن چرا که قله تو را نیز به صعود می خواند!

 

                                    قاسم حسین آبادی        

                            ریاست مؤسسه دور اندیشان

 

تجربه برخی از پذیرفته شدگان وکالت97:

هادی رستمی رتبه 3 کانون مرکز:
مولف کتاب جامع نکات آیین دادرسی مدنی دوراندیشان:
این کتاب شامل 2389نکته کلیدی  و 1143تست مهم و پرتکرار است که علاوه بر جنبه سنجشی جنبه آموزشی نیز دارند.
 با توجه به تلاش به عمل آمده در جهت جامع و کامل بودن این کتاب و تجربیات شخص نگارنده به عنوان کسی که در این آزمون ها شرکت کرده است قطعا کتاب حاضر پاسخگوی کامل نیاز شما برای کسب درصد بالا در این درس خواهد بود شاهد این مدعا وجود بیش از 80 درصد سوالات آزمون وکالت و کارشناسی ارشد سراسری 97در این کتاب می باشد.

علی خسروی رتبه 9مرکز:

2 سال هست آزمون وکالت شرکت میکنم.سال اول روزی 12 ساعت مطالعه داشتم.اگرچه قبول شدم اما رتبه 3 رقمی مرکز بودم .سال دوم روزی 4-3 ساعت مطالعه داشتم. برای هر درس فقط یک منبع رو انتخاب کردم که منابع من کتاب های کمک حافظه و منابع اصلی بود ،این منابع رو چندین مرتبه مطالعه داشتم.در آزمون های آزمایشی دوراندیشان هم شرکت کردم.توصیه ام به داوطلبین اینه که متن قانون رو بادقت مطالعه کنند و برای هر درس چند کتاب رو انتخاب نکنند.از مشاوران دوراندیشان بویژه آقای دکتر کونانی و دکتر پیرمحمدی تشکر ویژه دارم همچنین از خانواده ام که طی این 2 سال مرا درک کردند و آرامش را برای من فراهم کردند سپاسگزارم.

محبت ابوعلی رتبه 1 خوزستان:

از 24 اردیبهشت 97 شروع کردم.اوایل روزی 6 ساعت مطالعه داشتم.2 ماه آخر بین 8تا 12 ساعت مطالعه داشتم.کلا از کتب کمک حافظه و تست های دوراندیشان استفاده کردم .روزی که برای تهیه منابع به موسسه مراجعه کردم حالت نموداری کتاب ها نظر من رو جلب کرد به همین دلیل بدنبال منبع دیگری نرفتم.درس جزا برای من کابوس بود کمک حافظه های حقوق جزا بقدری کامل بودند که خیال من از درس جزا راحت شد.و اگر سوال جزای عمومی استاندارد طرح شود با این کتب به راحتی میتوان 90 درصد رو پاسخ داد.آزمون های آزمایشی بخصوص آزمون های جامع نقش مهمی در کنترل استرس اینجانب داشتند و توصیه میکنم داوطلبین حتما در آزمون آزمایشی شرکت داشته باشند.در انتها از مادرم تشکر ویژه ای دارم زحمات ایشان رو هرگز فراموش نمی کنم .همچنین از دکتر شادی عظیم زاده و موسسه دوراندیشان بخاطر منابع خوبی که داره سپاسگزارم .

 

فهیمه بازیاری شورایی رتبه 6 کانون یزد:

از اوایل خردادماه شروع کردم با توجه به وقت کمی که داشتم به موسسه دوراندیشان مراجعه کردم مشاورانم آقای آقا جری و امرایی دلسوزانه تا شب آزمون مرا همراهی کردند.منابعی که انتخاب کردم کتاب های کمک حافظه و تست دوراندیشان بود.کتاب های جزا ی خانم دکتر عظیم زاده و حقوق مدنی دکتر فلاح خاریکی فوق العاده هستند .با توجه به زمان کمی که داشتم این منابع بهترین انتخاب برای من بود.اوایل با روزی 6 ساعت مطالعه شروع کردم.اواخر به روزی 10 ساعت هم رسید.آزمون های آزمایشی بخصوص آزمون های جامع بسیار تاثیر گذار هستند.توصیه ام به داوطلبان اینه که در انتخاب منابع دقت کنند همچنین یک مشاور خوب تا شب آزمون میتونه بسیار تاثیر گذار باشه.در نهایت از مشاورم آقای آقا جری  همچنین خانواده ام تشکر ویژه دارم.

 

امیرحسین دشتی رتبه 8 کانون یزد:

منابع مطالعاتی من کتب کمک حافظه و تست های دوراندیشان بوده. از اردیبهشت ماه شروع کردم .روزی 9-8 ساعت درس میخوندم .از دکتر شادی عظیم زاده تشکر ویژه دارم کتاب های ایشان تاثیر بسزایی در یادگیری درس جزا و کیفری داشتند. از موسسه دوراندیشان و مشاوره های آقای دکتر یاوری بسیار سپاسگزارم.

 

غلامرضا زهری رتبه 10 کانون یزد:

از منابع اصلی و کتب کمک حافظه  و کلاس تصویری حقوق جزا استفاده کردم.همچنین در آزمون های آزمایشی دوراندیشان شرکت کردم.کلا در مدت یکسالی که مطالعه داشتم از فضای مجازی فاصله گرفتم و کلا  تمرکزم برای وکالت بود.

 

معصومه حسن زاده رتبه 10 کانون همدان:

از آزمون های آزمایشی دوراندیشان استفاده میکردم بعد از آزمون تمامی نکات مهم رو در کتاب یادداشت کرده و اشتباهاتم رو بولد میکردم.سال دومی بود که در آزمون شرکت میکردم و با توجه به اینکه شاغل بودم از تیرماه بصورت جدی شروع کردم و روزی 7 ساعت مطالعه داشتم.

 

لیلا جعفری نیا رتبه 18 کانون خوزستان:

از مشاورانم آقای امرایی و آقای آقاجری فوق العاده سپاسگزارم.کلا متن ماده و کتاب های کمک حافظه رو مطالعه کردم.2جلدی کمک حافظه حقوق مدنی دکتر فلاح خاریکی و 3جلدی کمک حافظه خانم دکتر عظیم زاده کتاب های فوق العاده ای هستن.آزمون آزمایشی هم تاثیر بسزایی در قبولی من داشتن.از خانواده ام که همیشه همراه من بودند تشکر ویژه دارم.

رتبه 27 کانون مازندران:

از تمامی کتاب های کمک حافظه و تست دوراندیشان استفاده کردم.همچنین در آزمون های آزمایشی موسسه نیز شرکت کردم.از اردیبهشت ماه شروع کردم.در ابتدا روزی 7 ساعت مطالعه داشتم و در انتها به 11 ساعت هم می رسید.از همین جا از خدمات موسسه دوراندیشان تشکر ویژه دارم.

سجاد شهسواری رتبه 29 کرمانشاه:

آزمون های موسسه به من برنامه مطالعاتی داد و انگیزه درس خواندن را در من بالا برد.بدلیل استرس زیادی که داشتم منابع بسیاری رو تهیه کرده بودم که این تعدد منابع اصلا خوب نبود.هر موقع دچار نگرانی میشدم از مشاور موسسه خانم کهزادی بعنوان پشتیبانم استفاده میکردم و ایشان خواهرانه به سوالاتم پاسخ میدادند.صحبت های آقای حسین آبادی بسیار تاثیر گذار بود بخصوص موضوعات نحوه پاسخ دهی به سوالات و کنترل استرس آزمونی به من کمک ویژه ای کرد.در پایان در وحله اول  از خانواده ام که همواره مشوق من بودند و مرا امیدوار می کردند ،سپس زحمات خانم کهزادی و همچنین موسسه دوراندیشان و آقای حسین آبادی تشکر ویژه دارم.

محمد مهدی آزموده رتبه 33 کانون خراسان:

سال 89 یکی از دوستانم با کتب کمک حافظه در آزمون وکالت قبول شد.به خاطر شرایطی که داشتم چند سال از درس فاصله گرفتم سال گذشته تصمیم گرفتم در آزمون وکالت شرکت کنم.بلافاصله کتاب کمک حافظه حقوق مدنی،کمک حافظه آیین دادرسی کیفری،آیین دادرسی مدنی و حقوق جزا رو تهیه و شروع به مطالعه کردم.با همین کتب در آزمون قضاوت هم قبول شدم.جا داره همین جا از همسرم که به من انگیزه شرکت در آزمون و مطالعه رو داد تشکر داشته باشم.

رویا خسروی رتبه 34 اصفهان:

دانشجوی ارشد بودم بدلیل اینکه درگیر کارهای پایان نامه بودم فقط 2ماه مطالعه مفید داشتم.از فیلم های نکته و تست رایگان دوراندیشان استفاده کردم همچنین کتاب کمک حافظه آقای فلاح فوق العاده بود.وبینارهای آقای حسین آبادی خیلی به من کمک میکرد 3 سال هست که آزمون وکالت شرکت میکنم اطلاعات آقای حسین آبادی خیلی موثر بود هرچند خیلی استرس داشتم اما وقتی صحبت های آقای حسین آبادی توی ذهنم میومد آرامش میگرفتم تمام نکاتی که ایشون به آن اشاره داشتند در وبینارها و صحبت هاشون برای من اتفاق افتاده بود و امسال با رعایت اونها تونستم به قبولی دست یابم.توصیه ام به داوطلبین اینه که برای یک درس چند منبع رو انتخاب نکنند.

ابولفضل راحمی رتبه 35 خراسان:

2 سال هست برای وکالت میخونم.از کتاب کمک حافظه آیین دادرسی مدنی و حقوق تجارت دکتر فلاح و کتاب تست دکتر السان همچنین کتب خانم عظیم زاده بسیار استفاده کردم.کلاس تصویری خانم عظیم زاده بقدری عالی بود که به من انگیزه داد در کارشناسی ارشد رشته جزا و جرم شناسی رو انتخاب کنم .در پایان از خانم عظیم زاده تشکر ویژه ای دارم و به ایشان خدا قوت میگویم.همچنین از گروه حقوق جزا دانشگاه مازندران و خانواده ام بخاطر راهنمایی هایی که داشتند و آرامشی که به من می دادند تشکر میکنم.

ابراهیم حمیدی زاده رتبه 49 کانون مازندران:

کارمند دادگستری هستم سال گذشته با مرور کمی که بر کتاب های کمک حافظه داشتم آزمون شرکت کردم و رتبه نزدیک به قبولی شدم.بسیاری از سوالات آزمون در کتب کمک حافظه مطرح شده بود.همانجا به این منابع ایمان آوردم و با تهیه کلاس های تصویری و کتاب های تست از تیر ماه و با روزی 6 ساعت مطالعه شروع کردم.همچنین در آزمون های آزمایشی دوراندیشان نیز ثبت نام کردم.کلاس های نکته وتست رایگان دوراندیشان که یک ماه آخر دراختیار داوطلبین قرار گرفت کمک ویژه ای به من کرد . بخصوص اصول فقه دکتر امیر مرادی و تجارت و مدنی دکتر جعفری فوق العاده هستن.به داوطلبین توصیه میکنم فقط به خودتون اتکا کنید به دیگری اعتماد نکنید ان شاء اله با تلاش و پشتکار به قبولی میرسید.شاید داوطلبین باور نکنند اما من بجز کتاب های کمک حافظه منبع دیگری نداشتم.

 

دانیال بایعی رتبه 52 کانون مازندران:

از کلاس های نکته و تست رایگان دوراندیشان بخصوص دکتر عظیم زاده و قبلا هم از کلاس های تصویری ایشان بی نهایت استفاده کردم.توصیه ام به داوطلبین اینه که تعدد منابع نداشته باشند منبع زیاد ملاک نیست مهندسی کردن آزمون ملاک هیت.بنظر من اگر داوطلبین در کنار منابع هدفمند از کلاس های تصویری استفاده کنند و یک مشاور خوب داشته باشند قطعا نتیجه میگیرند.در پایان از مشاورم آقای حیدری که تا شب آزمون به من مشاوره دادند تشکر میکنم.

محمدعلی یقینی راد رتبه 53 آذربایجان شرقی:

من منابع مختلفی رو برای مطالعه انتخاب کردم.از 19 تیرماه شروع کردم فیلم های نکته و تست تجارت و اصول فقه خیلی بهم کمک کردند.همچنین کتاب 13سال آزمون وکالت دوراندیشان.از آقای حسین آبادی به ویژه وبینارشون بسیار تشکر میکنم.

 

روح اله حسینی رتبه 55 خراسان:

2 سال هست برای آزمون وکالت مطالعه میکنم .سال گذشته روزی 14-15 ساعت در میخوندم امسال از اردیبهشت ماه و با روزی 6 ساعت مطالعه شروع کردم.منابع مطالعاتی من کتب کمک حافظه و منابع اصلی بود.3 جلد دکتر شادی عظیم زاده کمک ویژه ای در یادگیری درس جزا داشت.فیلم های نکته وتست که یک ماه آخر بصورت رایگان در اختیار داوطلبین قرار گرفت کمک ویژه ای در قبولی من داشت.سوالات آزمون های آزمایشی دوراندیشان بسیار نزدیک به سوالات آزمون امسال بود.در همین جا از راهنمایی های شخص آقای حسین آبادی در نزدیک آزمون تشکر ویژه دارم همچنین خدمات موسسه دوراندیشان و مشاورم آقای خورشاهی.از همسر و فرزندانم که شرایط را برای اینجانب فراهم آوردند بی نهایت سپاسگزارم.

محمدرضا نجفی رتبه 257 مرکز:

من کلا از خدمات موسسه دوراندیشان استفاده کردم.آزمون های آزمایشی ،کتب کمک حافظه و تست و مشاوره و برنامه ریزی و پشتیبانی.همزمان با آزمون های موسسه شروع به مطالعه کردم.با توجه به اینکه شاغل بودم کل ساعات مطالعه من در روز 4 ساعت میشد اما کتاب های قانون و کمک حافظه رو چندین مرتبه مطالعه کردم و به داوطلبین تمرین و تکرار رو پیشهاد میکنم.از خانواده و همسرم تشکر ویژه دارم که مرا در این مهم یاری رساندند.


 

منتظر سایر تجربیات باشید....

 

لیست برخی از پذیرفته شدگان

نام و نام خانوادگی رتبه کانون  
هادی رستمی 3 مرکز

علی خسروی

9 مرکز

 

 

 

داوود حیدری 1 یزد

 

 

 

مجتبی رسولی 2

یزد

 

 
امیرحسین دشتی 8 یزد
نیما باقرترک رحیمی 8 کرمانشاه
فهیمه بازیاری شورایی 6 یزد
غلامرضا زهری 10 یزد
معصومه حسن زاده 10 همدان

 

 

 

محبت ابوعلی 1 خوزستان
لیلا جعفری نیا 18 خوزستان

امیرعلی اسعدی

19 قزوین
طراوت فلاح نژاد 25 ایلام

سید رسول نوربخش

27

مازندران

 

 

سجاد شهسواری 29 کرمانشاه
پیمان شیخی 30 ایلام
محمدمهدی ازموده 33 خراسان

رویا خسروی

 

34 اصفهان  
ابولفضل راحمی 35 خراسان
جلال منتظریانی 35 کرمانشاه
احمد شهریاری 43

 

خوزستان

 

 
مریم فلاحی 47 کرمانشاه
ابراهیم حمیدی زاده 49 مازندران

 

 

 

دانیال بایعی 52 مازندران

 

 

 

محمدعلی یقینی راد 53 تبریز

 

 

 

روح اله حسینی 55 خراسان
جلال عالی نژادیان 66 خوزستان
محمد رضانجفی 257

مرکز

سیده زهرا کشاورز 316 مرکز
پریزاد فیضی 435 مرکز

سمانه دهقان

773

مرکز

 

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

 

 

 

نظرات

تندکار
۱۳۹۸/۰۳/۱۷۰۰
پاسخ سلام تمامی توصیه های قبول شدگان رو خوندم.در گرگان هم ازمون دارید هزینه ثبت نام.چقدر تازه میخوام شروع کنم البته سال سوم.هست .ممنون راهنمایی کنید

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تازه ها

 

 

 عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید