دانلود ویدیو کتاب‌فیلم حقوق جزای اختصاصی جلد دوم

دانلود ویدیو کتاب‌فیلم حقوق جزای اختصاصی جلد دوم
چکیده این محصول : انتشار : 1398/08/26 0 نظر 3,783 بازدید

کتاب فیلم:فرصتی نو برای یادگیری لذت بخش.

با تهیه هر کدام از کتاب های کمک حافظه میتوانید از فیلم های آموزشی همان کتاب بدون پرداخت وجه و بصورت رایگان استفاده کنید.

 

 

در حوزه کتاب و نشر ، با توجه به افزایش بی رویه و نامعقول قیمت کاغذ و  محدودیت قدرت خرید مخاطب،حال که قادر به کنترل قیمت کتاب ها نیستیم باید کار خاصی انجام دهیم تا کارایی کتاب ها را برای مخاطب بیشتر کنیم ،در نتیجه ایده کتاب فیلم را با هدف آشنایی با مفاهیم مهم و افزایش بهره وری مطرح کردیم .یعنی شما با تهیه هر کتاب می توانید از فیلم آموزشی آن کتاب بدون پرداخت وجه و بصورت رایگان استفاده کنید. 

 

 

 

راهنمای استفاده از کتاب فیلم بصورت رایگان:

داوطلب گرامی پس از تهیه کتاب تست حقوق جزای عمومیدر پشت جلد کتاب یک سریال را مشاهده می کنید.هنگامیکه وارد "کتاب فیلم "کمک حافظه اختصاصی شدید(همین قسمت)فرآیند خرید محصول دانلودی را انتخاب و در صفحه دریافت مشخصات ، سریال مربوطه را در قسمت بن تخفیف وارد کرده و محصول را بصورت رایگان خرید کنید.پس از آن وارد پروفایل شده و در قسمت "سفارشات من "لینک دانلود محصول را دریافت نمایید.

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 1

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تازه ها

 

 

 عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید