دانلود ویدیو کتاب‌فیلم حقوق جزای اختصاصی جلد اول

دانلود ویدیو کتاب‌فیلم حقوق جزای اختصاصی جلد اول
چکیده این محصول : انتشار : 1398/02/29 7 نظر 7,802 بازدید

کتاب فیلم:فرصتی نو برای یادگیری لذت بخش.

با تهیه هر کدام از کتاب های کمک حافظه میتوانید از فیلم های آموزشی همان کتاب بدون پرداخت وجه و بصورت رایگان استفاده کنید.

 

در حوزه کتاب و نشر ، با توجه به افزایش بی رویه و نامعقول قیمت کاغذ و  محدودیت قدرت خرید مخاطب،حال که قادر به کنترل قیمت کتاب ها نیستیم باید کار خاصی انجام دهیم تا کارایی کتاب ها را برای مخاطب بیشتر کنیم ،در نتیجه ایده کتاب فیلم را با هدف آشنایی با مفاهیم مهم و افزایش بهره وری مطرح کردیم .یعنی شما با تهیه هر کتاب می توانید از فیلم آموزشی آن کتاب بدون پرداخت وجه و بصورت رایگان استفاده کنید. 

 

 

راهنمای استفاده از کتاب فیلم بصورت رایگان:

داوطلب گرامی پس از تهیه کتاب در پشت جلد کتاب یک سریال را مشاهده می کنید.هنگامیکه وارد "کتاب فیلم (همین قسمت)فرآیند خرید محصول دانلودی را انتخاب و در صفحه دریافت مشخصات ، سریال مربوطه را در قسمت بن تخفیف وارد کرده و محصول را بصورت رایگان خرید کنید.پس از آن وارد پروفایل شده و در قسمت "سفارشات من "لینک دانلود محصول را دریافت نمایید.

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

سیدعباس حسینی
۱۳۹۸/۰۳/۲۲۰۰
پاسخدرود بر شما
من این محصول را در تاریخ 1398/03/22 خریده ام
Rahim shamshady
۱۳۹۸/۰۳/۲۰۰۰
پاسخکتاب خریداری کردیم راهنمایی کنین از کدوم گذینه کلیپ دانلود کنم
آرمان
۱۳۹۸/۰۳/۲۳۰۰

کادر سبز رنگ (خرید این محصول) را انتخاب نموده و در صفحه باز شده در قسمت کد تخفیف سریال مندرج در پشت جلد کتاب را وارد نمایید. پس از ثبت سفارش وارد بخش پروفایل خود شده و «سفارشات من» را انتخاب نمایید. 

منصور عالی
۱۳۹۸/۰۳/۱۷۰۰
پاسخخیلی ممنون از زحماتتون
مهدیه نصیری
۱۳۹۸/۰۳/۰۱۰۰
پاسخسلام. من این کتاب را تازه خریدم و برای دریافت فیلم وارد خرید محصول کتاب جزای اختصاصی میشم و شماره سریال را وارد کد تخفیف میکنم اما می گوید اشتباه است.
ممنون میشم کمک کنید.
من این محصول را در تاریخ 1398/05/10 خریده ام
علی اکبر نوری پور
۱۳۹۸/۰۳/۱۲۰۰
سلام
بنده هم کد تخفیف رو میزنم پیغام صحیح میزنه ولی تخفیف اعمال نمیشه .
من این محصول را در تاریخ 1398/04/02 خریده ام
آرمان
۱۳۹۸/۰۳/۱۸۰۰

سلام. با شماره تماس 88938872 بخش پیگیری سفارشات اینترنتی تماس بگیرید.

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 1

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تازه ها

 

 

 عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید