خدمات برنامه ریزی و پشتیبانی

خدمات برنامه ریزی و پشتیبانی
چکیده این دوره : انتشار : 1397/09/15 0 نظر 4,223 بازدید

برنامه‌ریزی وپشتیبانی در 4 مرحله در بازه‌زمانی یکماهه انجام می‌گیرد. طی هر مرحله تکالیف و بودجه‌بندی مطالعاتی در اختیار داوطلب قرار گرفته و پس از اجرای برنامه به اهداف هر مرحله از یادگیری که در جدول زیر ملاحظه می‌گردد.

برنامه‌ریزی در 4 مرحله در بازه‌زمانی یکماهه انجام می‌گیرد. طی هر مرحله تکالیف و بودجه‌بندی مطالعاتی در اختیار داوطلب قرار گرفته و پس از اجرای برنامه به اهداف هر مرحله از یادگیری که در جدول زیر ملاحظه می‌گردد، دست یابید:

 

 

 

توجه: 
-    این برنامه به‌صورت روزشمار تنظیم و به منظور جلوگیری از سردرگمی داوطلب، مباحث مطالعاتی روزانه را با کوچکترین جزئیات مشخص و منابع مطالعاتی مورد نیاز را معرفی نموده است.
-    طی این برنامه‌ریزی هر داوطلب با توجه به توانایی خود برنامه منحصر به فردی خواهد داشت این برنامه دارای انعطاف بوده و با لحاظ شرایط، ویژگی‌ها و محدودیت‌های هر فرد تنظیم می‌گردد.
-    این برنامه‌ریزی عناوین مهم و اولویت‌دار را مشخص و زمان حداقل مطالعه برای هر درس را بر اساس ضرایب و اهمیت آن درس تعیین نموده است. به گونه‌ای که در یک پروسه‌ی زمانی مشخص کلیه‌ی عناوین و سرفصل‌ها و مباحث به همراه آرای وحدت رویه کاربردی و قوانین خاص را پوشش می‌دهد.
-    اجرای برنامه‌ریزی به گونه‌ای است که نتیجه‌ی عملکرد و روند رو به رشد خود را به‌صورت روزانه و هفتگی و طی نمودارهای مختلف و مرحله به مرحله مشاهده خواهید کرد.

این برنامه‌ریزی چه کمکی به شما می‌کند؟

 

این برنامه‌ریزی پاسخی است به نگرانی‌های مشترک داوطلبان از قبیل:
-    نگرانی از حجم زیاد مطالب و تعدد منابع!
-    نگرانی از کمبود وقت!
-    نگرانی نداشتن منابع معتبر!
-    نگرانی از فراموشی مطالب خوانده شده!
-    نگرانی از نداشتن روش‌های صحیح مطالعه!
-    نگرانی از نداشتن یک برنامه‌ریزی منسجم که به ما بگوید: 
چه بخوانیم؟                         از چه منبعی بخوانیم؟                   به چه میزان بخوانیم؟                         و چگونه بخوانیم؟
و شاید چندین نگرانی دیگر که ممکن است علل دغدغه‌ی ذهنی شما داوطلب عزیز بوده و به عنوان موانع دستیابی به موفقیت محسوب گردند.
شما در پایان اجرای برنامه‌ریزی از میزان توانایی‌های خود اطمینان حاصل کرده و بر مباحث بصورت تحلیلی و مفهومی مسلط شده و از تغییر روند طرح سوالات آزمون وکالت طی سال‌های اخیر مطلع و احساسی رضایت‌بخش توأم با آرامش را تجربه خواهید کرد.
طول مدّت برنامه‌ریزی 4 ماه – شروع مرحله برنامه‌ریزی دوره‌ی اوّل: بهمن ماه 97
ب) خدمات پشتیبانی؛
پس از برنامه‌ریزی مطالعاتی روزانه و هفتگی برای هر داوطلب، پشتیبان شما (وکیل یا کارآموز وکالت) بصورت منظم هفتگی با شما تماس و پیگیر اجرای برنامه‌ها می‌باشد و درصورت لزوم راهکارهای لازم جهت اجرای بهتر و دقیق‌تر برنامه‌ها به‌همراه تجربیات خود را در اختیار شما قرار می‌دهد.
پشتیبان شما با توجه به عملکرد هفتگی شما و پس از ارزیابی شما، برنامه‌ی هفته بعد را در اختیارتان قرار می‌دهد.
در این دوره برای کسب نتیجه قطعی، شما نیاز دارید که یک فرد باتجربه حقوقی بعنوان پشتیبان همراه شما باشد تا مرحله به مرحله و گام به گام به سئوالات شما پاسخ داده و در اجرای بهتر برنامه‌ها و تا دستیابی به موفقیت به شما کمک کند.
-آنچه شما از خدمات پشتیبانی بدست می‌آورید؛
-    ایجاد انگیزه و رفع مشکلات مهمّی که شما را از مسیر درست خارج می‌سازد
-    دریافت برنامه‌ریزی مشخص بصورت روزانه برای کسب قبولی و اخذ رتبه‌ی ممتاز در آزمون وکالت 98 برای هر فرد
-     هدف هر مرحله از یادگیری برای شما توسط پشتیبان مشخص می‌شود و شما مرحله به مرحله میزان پیشرفت خود را مشاهده می‌کنید.
-    یک بستر ارتباطی مناسب برای تک تک شما با پشتیبان ایجاد می‌گردد تا بصورت هفتگی و ماهانه عملکرد شما کنترل و همچنین به سئوالات شما پاسخ داده شود.
-    پشتیبان به هنگام ثبت‌نام آزمون و انتخاب کانون به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در کانونی که  احتمال  قبولی  شما بیشتر خواهد بود، ثبت‌نام نمایید.
 

نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید این دوره، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "دوره ها" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

مجموعه سوالات 5 سال آزمون وکالت(تا پایان سال 97)

مجموعه سوالات 5 سال آزمون وکالت(تا پایان سال 97)

مولف:قاسم حسین آبادی   به همراه برنامه ریزی درسی

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

آزمون وکالت97:تاثیر کمک حافظه حقوق مدنی

آزمون وکالت97:تاثیر کمک حافظه حقوق مدنی

مفتخریم 18 سوال حقوق مدنی آزمون وکالت 97 عینا در کمک حافظه حقوق مدنی 2جلدی و 2سوال عینا در کتاب تست قوانین خاص حقوقی مطرح شده بود.

چرا برخی در آزمون وکالت قبول میشوند و برخی نه؟

چرا برخی در آزمون وکالت قبول میشوند و برخی نه؟

نقطه‌ی تمایز قبولی‌ها با سایرین در این است که رتبه‌های برتر و افراد موفق جور دیگری فکر می‌کنند، آنها می‌دانند که برای قبول شدن در هر آزمونی، و برای بهتر شدن در زندگی باید از درون بهتر شد! آنها از «معجزه مهارت‌های نرم» آگاهند! و برای بهتر شدن از درون و رسیدن به چیزی که لایق و شایسته‌اش هستند می‌دانند که باید ابتدا «مهارت‌های نرم» را فرا بگیرند!

 آزمون وکالت 98:(منابع پیشنهادی دوراندیشان)

آزمون وکالت 98:(منابع پیشنهادی دوراندیشان)

معیارهای انتخاب مناسب‌ترین منبع آزمون وکالت: 1- توجه به سطح علمی و میزان آمادگی خود 
2- مدّت زمان و وقتی که می‌توانید به مطالعه اختصاص دهید.
3-ویژگی و شرایط فردی ( کند‌خوان بودن! – تند‌خوان بودن! – زمان شروع تا آزمون!

دلمشغولی های داوطلبین پس از آزمون وکالت97

دلمشغولی های داوطلبین پس از آزمون وکالت97

اکنون بعد از آزمون وکالت است، احتمالاً شما هم مشتاق هستید تا سریع‌تر کلید پیشنهادی ارائه شده از سوی مؤسسات مختلف را ببینید یا شاید هم ترجیح می‌دهید به آن توجه نکنید!

استرس آزمون وکالت

استرس آزمون وکالت

دوستان سلام؛ «استرس دارم، کمک لطفاً» روی سخنم با شمائیکه چندین ماهه دارید درس می‌خوانید، شاید هم یکسال یا بیشتر!! خیلی خسته شده‌اید! به خودتون می‌گید، این آزمون کی تموم میشه راحت شیم!!!!  

 نظریه مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضاییه

نظریه مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضاییه

نظریه شماره 7/97/2641 مورخ 1397/9/26 اداره کل حقوقی قوه قضاییه *درخصوص وضعیتی که  داور مرضی‌الطرفین یا داور اختصاصی یکی از طرفین انتخاب نشود*

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

تازه ها

 

 

 عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید